Hakkımızda

Hakkımızda

SRN MÜHENDİSLİK,  1994 yılında, Elektrik Mühendisi İsmet Özcan ve Elektrik Mühendisi Mehmet Şenol Çınar  tarafından kurulmuştur..
 
Bugün itibari ile Elektrik A.G., O.G. kuvvetli ve zayıf akım projeleri, imalatları, Kompanzasyon tesisi kurulması ve periyodik servis verilmesi konularında hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizi artırabilmek için teknolojiye ve insana yatırım yaparak kendimize daha büyük hedefler koyuyoruz. Enerjinin doğru ve ekonomik kullanılması konularında kendimizi geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Enerji sektöründeki hızlı gelişmelere günü gününe adapte olabilmek için yaptığımız çalışmalarımızla her zaman daha iyisini hedefliyoruz.
 
Ankara' da bitirdiğimiz 4.000' i aşkın irili ufaklı iş ile ulaşılması zor bir referans ve deneyime sahibiz. Firmamız, halihazırda, anahtar teslimi Orta ve Alçak Gerilim Elektrik Tesisi ve Kompanzasyon Tesisi kurulması, bu tesislerin periyodik bakım anlaşmalarının yapılması ve takipleri ve ayrıca Türkiye' nin her yerinde jeneratör ruhsatı alınması konularında faaliyet göstermektedir.
 
Elektrik enerjisinin sürekliliği ve kalitesi çok önemlidir. Kullanmakta olduğumuz tesislerde enerjinin kullanımında yaşanan arızaların ve işletme maliyetlerinin asgariye indirilmesi için tesisin kurulum aşaması çok önemlidir. İyi bir "Planlama ve Uygulama Maliyeti", daima "Düzeltme ve Tamirat Maliyeti" nden daha azdır Bu nedenle  ”Her Zaman Doğru ve Kaliteli İş” ilkesi ile hareket eden firmamız, yaptığı her işte birinci sınıf malzeme ve işçilik ile imalat yapmaktadır. SRN Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti., teknolojiye ayak uyduran ve kendini devamlı yenileyen bir yapıya sahiptir. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet vermekte olduğu Enerji piyasasında yerini almış, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet alanlarını ve tekniklerini her geçen gün geliştirmiş ve genişletmiştir.Güvenilir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızdayız...
 
Ortaklar
İsmet Özcan - Mehmet Şenol Çınar 
 
Ankara Ticaret Odası
İşyeri kayıt No         : 53/1437
Ticaret Sicil No         : 89367
 
 

Sayfayı Paylaşın

Yorum Bırakın

-->